Romantický thriller od tvůrců peprného hitu 365 dní míří do kin. Vrátí se Simone Susinna a s ním i plno vášně a napětí

Eva Lenská
Foto: Ekipa / Monolith Films

Idol mnoha ženských srdcí, herec Simone Susinna, a režisér Tomasz Mandes se po úspěchu celosvětového hitu 365 dní opět sešli. Tentokrát je výsledkem spolupráce romantické drama Zakázaná touha (Heaven in Hell) plné vášně, emocí a napětí. Smí se zralá žena bláznivě zamilovat a vrhnout se do víru lásky? Může atraktivní mladý muž hledat něhu a blízkost, která mu tak chyběla, u starší partnerky?

Olga (Magdalena Boczarska) je o patnáct let starší než Max (Simone Susinna). Ona je úspěšná žena s vybudovanou kariérou i postavením a matka dospělé dcery. On je pohledný mladý muž, který žije naplno a nechce promarnit ani chvíli. Osud je spojil a zapletl do bouřlivého vztahu provázeného mnoha nástrahami. Olga se zmítá mezi protikladnými pocity. Její smysl pro zodpovědnost ji varuje před začínajícím románkem, stud stojí v cestě vášni a sebekontrola zápasí s touhou po spontánnosti mládí.

ČTĚTE TAKÉ: V REKORDNÍM ČASE PO PREMIÉŘE V KINĚ MÍŘÍ NA NETFLIX DALŠÍ ČESKO-SLOVENSKÝ FILM. TENTOKRÁT NATOČENÝ PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI

Max si je jistý, že Olga je jeho životní láskou, ale neví, jak překonat překážky stojící v cestě jejich společnému bytí. Když vyjdou najevo dlouho zamlčovaná tajemství, volby, které milenci budou muset učinit, se ještě zkomplikují. Oba milují divoké živly, vítr a bouřlivé moře, jenže není jisté, zda najdou odvahu skočit do neznáma.

Pod scénářem filmu Zakázaná touha je spolu s režisérem Tomaszem Mandesem podepsán také Mojca Tirs, který se podílel i na dvou dílech ze série 365 dní. Filmová adaptace populární stejnojmenné knihy Blanky Lipinské si po premiéře v roce 2020 podmanila publikum. Osudy krásné Laury a sicilského gangstera Massima, který se do ní zamiluje a unese ji, vyvolaly mimořádný divácký zájem také v případě následujících filmů 365 dní: Ten den a Dalších 365 dní. Všechny tyto filmy najdete na Netflixu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: MLADÁ PRÁVNIČKA NARAZÍ NA NARCISTICKÉHO MASOVÉHO NIČITELE VZTAHŮ A ČELÍ VÝBUCHU VÁŠNĚ. NETFLIX PŘINÁŠÍ NOVÝ SERIÁL O ROZVODECH A RANDĚNÍ

Mezinárodní úspěch této romantické trilogie potvrzuje oblibu současné polské kinematografie. Tuzemští diváci znají třeba komediální seriál 1670, náročnější publikum ocenilo historické drama Jagna a zaslouženou pozornost vzbudily i další tituly, například Mastičkář.

Romantický thriller Zakázaná touha má v českých kinech premiéru 16. května.

Zdroje: Continental film, 2media

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.