Botox jí změnil obličej tak, že by se raději neviděla. Dnes slaví Cameron Diaz kulatiny

Film: Prázdniny / Foto: Columbia Pictures Corporation

Dnes slaví 50. narozeniny jeden z Charlieho andílků, Cameron Diaz. Před lety oznámila, že odchází do hereckého důchodu, aby se více věnovala sama sobě a své rodině. Letos se však vrátí v nové komedii Netflixu po boku Jamieho Foxxe. Co jste o této herečce možná nevěděli?

Cameronin otec, Emilio Diaz, má kubánsko-americké kořeny. Její matka, Billie Diaz, má zase indiánský, italský a německý původ.

Herečka všechny překvapila, když v roce 2020 oznámila narození dítěte – holčičky Raddix. Stala se tak matkou v poměrně pokročilém věku, ale původně o mateřství vůbec nestála. Když jí bylo 41, magazínu Esquire řekla, že ji být matkou nikdy nelákalo. Ovšem názory a priority se mění.

Chodila na stejnou střední školu v Long Beach jako Snoop Dogg. V roce 2011 v talk show George Lopeze přiznala, že si od něj kdysi určitě koupila i trávu.

Mohlo by vás také zajímat: Jsou na ženské: 10 slavných hereček, kterým se líbí stejné pohlaví

Film: Konzultant / Foto: Twentieth Century Fox Film Corporation

Také jsme psali: Cameron Diaz se po téměř deseti letech vrací na filmové plátno: Nemůžu se dočkat, bude to pecka! říká

Odmítá botox. V rozhovoru pro ET v roce 2014 řekla, že jednou dostala injekci botoxu, ale výsledek se jí vůbec nelíbil. „Změnilo to můj obličej tak zvláštním způsobem, že bych se raději neviděla. Raději se budu dívat, jak můj obličej stárne, než abych měla obličej, který není vůbec můj,“ řekla. Dokonce napsala knihu o umění stárnout s názvem Longevity Book (Kniha dlouhověkosti), která navazuje na její bestseller New York Times The Body Book (Kniha těla).

Je vášnivou surfařkou. K tomuto sportu se dostala při natáčení Charlieho andílci Na plný pecky. V roce 2003 si během dovolené na Havaji při surfování zlomila nos.

Jejím oblíbeným slovem je „sex“. V roce 2011, když fotila pro Maxim, řekla: „Sex je můj oblíbený sport. Už jen to slovo je pro mě sexy. Něco na tom je, nemyslíte?“

Čtěte také: Pokračování úspěšného krimi s Danielem Craigem uvidíme ještě letos. První ukázky jsou venku

Film: Annie / Foto: Sony Pictures Releasing GmbH

V Hollywoodu je Cameron Diaz známá tím, že je velmi pověrčivá a často chodí pozdě.

Cameron Diaz miluje pořádek. V rozhovoru pro Time v roce 1997 řekla, že velice ráda uklízí svůj domov.

Když byla malá, měla přezdívku Skeletor (Kostra), protože byla velice hubená.

Poté, co společně natočily Charlieho andílky, se z Drew Barrymore a Cameron Diaz staly nejlepší kamarádky. Cameron byla první, komu Drew Barrymore zavolala, když se rozpadlo její manželství. Říká, že Cameron je velmi loajální přítelkyně.

Ráda sleduje porno. A to zejména při cestování v hotelech. Přiznala to v jedné ze show Jimmyho Kimmela, kde doslova řekla: „I love porn!“

Čtěte také: TOP 5 historických seriálů na Netflixu, které byste neměli přehlédnout

Na Netflixu můžete Cameron Diaz vidět například ve filmech:

  • Prázdniny
  • Sex Tape

Zdroje: žena-in, Time, Insider, Factinate

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.