Netflix chystá pokračování Alice in Borderland. Bude plné napětí a nečekaných zvratů

Tereza Stará
Arisu a Usagi / Foto: Netflix

Pokračování úspěšného seriálu Alice in Borderland (Imawa no Kuni no Alice) si přejí diváci po celém světě. Tvůrci jejich přání vyslyšeli a my se tak můžeme těšit na další sérii plnou napětí a vyhrocených momentů.

První série japonského seriálu Alice in Borderland z dílny Netflixu se dočkala pozitivního ohlasu diváků, a proto není divu, že se tvůrci seriálu rozhodli pro další sérii. Poslední epizoda seriálu naznačovala, že pokračování nejspíše přijde. Již teď jsme si jisti, že bude plné adrenalinu a nečekaných zvratů.

O čem seriál vlastně je?

Mladý počítačový závislák Ryōhei Arisu celé dny sedí doma a paří jednu hru za druhou. Reálný svět je mu volný a je černou ovcí rodiny. Jeho bratr je tak úspěšný, a proto možná Arisu na truc ve stejných šlépějích nechce pokračovat. Naštěstí má dva velmi dobré kamarády – Chōta Segawa a Daikichi Karube. Jednoho dne se poflakují na Shibuyi a ocitnou se ve velmi zajímavé situaci, při níž vypadne elektřina. Když vyjdou ven, spatří na venkovní obrazovce zprávu, jež je navede do první místnosti hry, která vše odstartuje. Partu přátel tak čeká nelehká cesta plná úkolů a her, při kterých jsou testovány jejich schopnosti. Při jedné z takových her se setkají se záhadnou Yuzuha Usagi. Kdo přežije a kdo zaplatí při hraní oběť nejvyšší?

Na oficiálním Instagramu seriálu se objevil první záhadný teaser oznamující 2. sérii

Více nám prozatím tvůrci neprozradili, ale víme, že ve druhé sérii se zaměří hlavní postavy na sbírání karet s obrázky. Arisu a Usagi tak společně budou čelit nelehkým úkolům, které je čekají.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.
  1. Tajta

    Jupijeeeej! To jsou takhle po ranu skvele zpravy :)