Temný, zvrácený a přesto velmi chytlavý seriál. Druhá řada Love, Death & Robots míří na Netflix

Foto: Netflix

Love, Death & Robots je unikátní projekt od Tima Millera (Deadpool) a Davida Finchera (Alien 3), který je kompilací 18 krátkých na sebe nijak nenavazujících filmů. Každý z nich má své poselství a každý je jinak zpracovaný. Vydáme se do cyberpunkového sci-fi, asijského anime, černé komedie až k hororovému fantasy. Na Netflix se 14. května Love, Death & Robots vrací s druhou řadou.

Seriál nazvaný jako Love, Death & Robots (Láska, smrt & roboti) je seriál pro dospělé, kde každou epizodu animuje jiný štáb pocházející z různých zemí. Jednotlivé díly trvají od 5 do 20 minut, nijak na sebe nenavazují, jsou rozlišných žánrů a mají svůj vlastní příběh.

Série slouží jako re-imaginace kultovního sci-fi sborníku Heavy Metal z roku 1981, který byl proslulý násilím a sexuální tématikou. Především plný násilí je i Love, Death & Robots. A někdy je ho možná až zbytečně příliš. Často poměrně brutální scény rozhodně nejsou pro slabší nátury. Ačkoliv jsou jednotlivé epizody dosti chytlavé, děj má rychlý spád a než se nadějete, je konec, možná budete občas přemýšlet, zda si další díl chcete opravdu pustit.

Foto: Netflix

V 18 epizodách první řady uvidíte širokou škálu témat. Od příběhu farmářů bojujících s mimozemšťany přes lidskou civilizaci žijící v mrazáku mladého páru až po jogurt, který ovládl svět.

Nadcházející sezóna bude obsahovat osm nových krátkých animovaných filmů. Netflix také oznámil, že se již pracuje na třetí sérii, která bude mít stejný počet epizod. Premiéru by měla mít v průběhu roku 2022.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.