Úrsula Corberó z Papírového domu: Postava Tokio byla inspirována postavou ze známého filmu

Foto: Netflix

Herečku Úrsulu Corberó diváci po celém světě objevili díky populárnímu seriálu Papírový dům (La Casa de Papel/Money Heist), nejúspěšnějšímu neanglicky mluvícímu seriálu na Netflixu. Přečtěte si více o představitelce jedné z hlavních postav seriálu, Tokio.

Úrsula Corberó se narodila v roce 1989 v Barceloně. K herectví se dostala už jako malá. Pochází totiž z herecké rodiny. Ve 13 letech podepsala smlouvu na seriál Mirall Trencat. Do povědomí diváků se však dostala především díky seriálu Papírový dům, který na Netflixu sklidil úspěch po celém světě.

Úrsulin styl v tomto seriálu je inspirován postavou Mathildy ve francouzském krimi Leon, kterou hrála Natalie Portman v roce 1994. Mathilda se stala legendární postavou a dokonce se za ni mnoho žen rádo převlékalo na Halloween. Úrsula se touto postavou inspirovala pro roli Tokio, což je patrné i z některých jejích outfitů nebo charakteristického bobu s ofinou.

Foto: Netflix

Mnoho žen jí může závidět její dokonalou postavu a perfektní rysy. Díky své kráse dostává herečka mnoho nabídek na spolupráci. Byla už tváří značek Maybelline, Calzedonia, Stradivarius a nově například také Bvlgari nebo nové kolekce diamantů Fiorever.

Díky popularitě, kterou si získala po celém světě díky seriálu Papírový Dům, upevnila svůj status ve světě módy. Její styl je vždy odvážný a elegantní zároveň. Stala se vzorem mnoha žen nejen ve Španělsku. Sama sebe považuje za feministku a snaží se o vyrovnání postavení žen ve společnosti.

Co se týče mužů v jejím životě, španělská média mají její milostný život velmi dobře zmapovaný. Randila s několika francouzskými herci včetně Israele Rodriguez či Javiera Calvo. Model Andres Velencoso se kvůli ní zase v roce 2012 rozešel s Kylie Minogue. Od roku 2016 je však ve šťastném vztahu s argentinským hercem Chinem Darínem.

Úrsula podle svých kolegů neustále vyzařuje neodolatelnou pozitivitou a obrovskou radostí ze života. Také je prý velmi spontánní a energická. Její přítel na ní obdivuje, s jakou noblesou a klidem dokáže řešit náročné situace. „A pak je tu její herecká všestrannost a profesionalita,“ dodal pro britský Express.

Zdroj: Express, Instagram Ursuly Crobero, Pink Villa, TV Overmind, Star Bulletin YouTube kanál, Wikipedia

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.