Matka Ruby Barker z Bridgertonových se provdala za ženu. Herečka má proto kladný vztah k LGBT komunitě

Eva Lenská
Foto: Netflix/Liam Daniel

Sympatická Ruby Barker si díky seriálu Bridgertonovi získala mnoho nových fanoušků. Tato nadaná mladá herečka je teprve na začátku své kariéry, nicméně je velká šance, že se s ní v budoucnu setkáme častěji. Pojďme si ji nyní představit blíže.

Narodila se 13. prosince 1996 ve skotském městě Glasgow, kde také vyrůstala. Její matka před lety uzavřela manželství se ženou a Ruby má díky tomu kladný vztah k homosexualitě a netají se tím, že má v LGBT komunitě mnoho přátel. 

Jako dítě milovala tanec a navštěvovala taneční lekce Elizabeth Murray. Už v útlém věku ráda vystupovala před lidmi. Herectví ji okouzlilo až později.

Spousta lidí věří, že mít přirozené nadání stačí, Ruby však nespoléhala jen na talent. Během školních let studovala drama a divadlo na gymnáziu Tadcaster. Od 11 let se začala objevovat v reklamách.

I v této rané fázi své kariéry Ruby ví, jak je důležité budovat kontakt s fanoušky. Je vděčná za všechny lidi, kteří jí projevili podporu, a je ráda za každou příležitost, kdy s nimi může komunikovat.

Foto: Netflix/Liam Daniel

Ruby má díky studiu zkušenosti s divadlem. Na prknech, která znamenají svět stála několikrát. Diváci ji mohli vidět například ve hrách The Biscuits a York Mystery Plays. Kromě toho si zahrála v seriálu Wolfblood nebo získala hlavní roli v nezávislém filmu How To Stop A Recurring Dream.

Herečka také velmi ráda fotografuje. Pořizuje především snímky lidí a míst, které následně nahrává na svůj Instagram, aby se z nich mohli těšit i její fanoušci.

Ruby je skrz naskrz kreativní osobou, což znamená, že stále hledá nové způsoby, jak se vyjádřit. Kromě herectví, tance, cestování a fotografování také ráda maluje. Upřednostňuje abstraktnější styl a miluje odvážné tahy a jasné barvy.

Pokud máte rádi kočky, možná vás potěší, že stejnou zálibu sdílí i tato mladá herečka. Je hrdou majitelkou kocoura jménem Mr. Morse, kterého několikrát představila na svém Instagramu. 

Zdroje: Instagram Ruby Barker, Biographied

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.