Brad Pitt jako Beruška: Nový trhák Bullet Train zamíří z kina i na Netflix

Foto: Falcon

Nový film Brada Pitta s názvem Bullet Train je nyní v kinech. Zamíří ale i na Netflix. Akční thriller na motivy japonského románu Kotaro Isaka představuje skvělé herecké obsazení a na ČSFD si zatím vysloužil hodnocení 84 %.

Brad Pitt hraje ve filmu Bullet Train nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány, protože Beruška se při své nejnovější misi v nejrychlejším vlaku světa dostane do křížku se smrtícími protivníky. Jejich cíle jsou vzájemně propojené, a zároveň protichůdné. Konec trati je pouze začátkem nepřetržité divoké a vzrušující jízdy napříč moderním Japonskem.

Film od režiséra filmu Deadpool 2, Davida Leitche, je v kinech od 4. srpna. Po boku Pitta ve něm hrají Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry a Andrew Koji.

Server What’s On Netflix zatím předpokládá, že bude Bullet Train na Netflixu někdy mezi prosincem 2022 a koncem února 2023. Není však jisté, kdy a zda se objeví i na českém Netflixu. A pokud ano, mohlo by to být i mnohem později než například ve Spojených státech.

Zdroje: Falcon, What’s On Netflix

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.