Lupin boduje po celém světě. Kdy vyjdou další díly?

Foto: Netflix

Lupin, francouzské kriminální drama o zloději gentlemanovi, je právě jedním z nejoblíbenějších seriálů na Netflixu. Streamovací služba ho ale zatím vydala jen polovinu. Kdy se můžeme těšit na pokračování?

Na začátku roku 2021 vydal Netflix francouzský thriller Lupin, který si okamžitě získal přízeň mnoha diváků po celém světě. Arsène Lupin vychází z fiktivní postavy vytvořené autorem Mauricem Leblancem na počátku 20. let 20. století, ovšem tato série dostala moderní nádech. Nyní fanoušci touží vědět, kdy vyjde další balíček epizod.

V prvních dílech jsme poznali hlavní postavu Assanea Diopa (Omar Sy), jehož život se navždy změnil, když byl teenagerem. Jeho otec zemřel poté, co byl obviněn ze zločinu, který nespáchal. Nyní, po 25 letech chce Assane svého otce pomstít. Aby toho však mohl dosáhnout, Assane se inspiruje svým oblíbeným knižním hrdinou Lupinem a jeho metodami.

Po pěti napínavých epizodách však zůstal konec velmi otevřený a diváci se ptají, kdy se dočkají pokračování. Není třeba se bát, že by se Lupin nevrátil, neboť šlo jen o první část kriminálního dramatu. Dalších pět epizod už je na cestě.

Netflix odhalil, že další část seriálu bude mír premiéru v létě 2021. Obvykle čekají fanoušci na další sérii přibližně rok, ovšem tentokrát půjde spíše o druhou polovinu jedné a té samé série. Pokračování se již natáčí.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.