Phoebe Dynevor odhalila, jak se natáčely intimní scény v Bridgertonových. Na místě byl koordinátor intimity

Foto: Netflix

Seriál Bridgertonovi se stal velmi populárním ihned po odvysílání, a to zejména u dámského publika. Jednu z hlavních rolí si v něm zahrála pětadvacetiletá herečka Phoebe Dynevor. Musela si projít několika velmi intimními scénami a prozradila, jak probíhalo jejich natáčení.

V seriálu Bridgertonovi se objevuje několik velmi intimních scén mezi Daphne (Phoebe Dynevor) a Simonem (Regé-Jean Page). Fanoušci si pravděpodobně při jejich sledování říkají, jaké to asi bylo, když je herci natáčeli. Podle Phoebe Dynevor se práce na tomto seriálu značně lišila od jejích předchozích zkušeností.

Mladá herečka prozradila, že během natáčení byl přítomen koordinátor intimity, který zajistil, aby vše probíhalo bezpečně a pro všechny zúčastněné příjemně. „Moje úplně první scéna byla v epizodě šest, kdy si Simon lehá na Daphne. A bylo to skvělé, protože mi to přišlo bezpečné a zároveň zábavné. Vše se choreografuje stejně jako kaskadérský kousek nebo tanec,“ řekla Phoebe Dynevor pro Grazia Magazine.

Foto: Netflix

Hvězda Netflixu porovnala své milostné scény v seriálu Bridgertonovi s těmi, které natáčela dříve. „To, jak jsme natáčeli před pěti nebo šesti lety, by teď rozhodně nebylo dovoleno,“ myslí si.

Seriál Bridgertonovi sleduje příběh Daphne Bridgerton, která se snaží najít si manžela. Při tom narazí na vévodu Simona Basseta, se kterým uzavřou dohodu, že budou předstírat vzájemné zalíbení, aby Daphne vypadala žádaně, a přilákala tak další nápadníky. Nečekaně se do sebe však zamilují.

Seriál také poukazuje na nedostatek sexuální výchovy pro ženy během 19. století. Daphne se o sexu doopravdy dozvěděla až ve svatební den od své matky. Ale ani tehdy však nedostala příliš informací. Novomanželka se tak nakonec musí sama dopátrat, jak to chodí v intimním životě manželů.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.