Manželka poslance se musí vyrovnat s minulostí. Nový jihokorejský seriál sází na temná tajemství a špinavý svět politiky

Eva Lenská
Foto: Netflix

Tentokrát se s Jihokorejci vydáme na dramatickou a zároveň mysteriózní cestu tramvají. Seriál Tramvaj (Trolley) nám ukáže, že temné stíny minulosti mohou dohnat každého. Hlavní hrdinka měla kvůli nim žít v ústraní. Ale jak, když se její manžel stal poslancem?

Nam Joong Do (Park Hee Soon) a Kim Hye Ju (Kim Hyun Joo) jsou manželé. Joong Do je členem Národního shromáždění a jeho cílem je udělat svět lepším. Jeho žena Hye Ju vede opravnu knih a nepřeje si nic jiného, než klidný a normální život. Přestože je její manžel politik, ona sama publicitu nevyhledává a neukazuje se v médiích.

Jenže přání je jedna věc a skutečnost jiná. Hye Ju skrývá temné tajemství, o kterém neřekla ani svému muži. Doufá, že zůstane skryto, ale kvůli nečekané tragédii se její minulost dostane na veřejnost. Když vše vyjde najevo, Joong Do své manželce slíbí, že ji bude chránit, protože jako manželé drží při sobě v dobrém i zlém. Jak to však zamává s jeho kariérou a donedávna pevným vztahem?

Šestnáctidílný seriál natočil režisér Kim Moon Kyo podle scénáře scenáristky Ryu Bo Ri. Kromě výše uvedených herců si v něm zahráli také Kim Myu Yeol, Jung Soo Bin a Ki Tae Young.

Na cestu tramvají do minulosti se s Netflixem můžeme vydat 9. ledna. Seriál bude divákům dávkován po dílech.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.