Láska z nenávisti: Advokátka a herec spolu musí randit. Má to ale háček, nemůžou se navzájem vystát

Eva Lenská
Seriály
Foto: Netflix

Romantických komedií není nikdy dost a Jihokorejci je milují stejně jako Češi. Tentokrát narazíme na dvojici, která se má ráda asi jako pes a kočka. Jenže, co se škádlívá, to se rádo mívá, nebo ne? Seriál Láska z nenávisti vám ukáže romantiku z úplně jiného pohledu.

Atraktivní Yeo Mi Ran (Kim Ok Vin) pracuje v advokátní kanceláři Gilmu, která se zaměřuje především se zábavní průmysl. Nemá zájem o romantický vztah a nesnáší, když nad ní jakýkoliv muž vyhraje.

Nam Kang Ho (Yoo Teo) je nejoblíbenějším jihokorejským hercem, a to především díky svému přitažlivému vzhledu, inteligenci a hrané laskavosti. Ačkoli hraje především v romantických filmech, ve skutečnosti ženy nesnáší a po líbacích scénách si důkladně drhne zuby.

Tito dva si zpočátku do oka rozhodně nepadnou, jenže jednoho dne jsou okolnostmi donuceni uzavřít smlouvu o randění a musí spolu chodit tři měsíce. Jejich heslem je: Hlavně se nezamilovat!

Romantický seriál Láska z nenávisti (Love to Hate You) režíroval režisér Kim Jeong Kwon podle scénáře Choi Soo Young. Zahraje si v něm také sympatický Kim Ji Hoon, kterého můžete znát ze seriálu Papírový dům Korea.

Láska z nenávisti bude na Netflixu 10. února.

Zdroj: asianwiki, Netflix

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.