Trailer pro nejdražší film Netflixu natočený v Praze je tady. Evans a Gosling v něm ničí naše hlavní město

Foto: Netflix

Netflix natočil svůj zatím nejdražší film The Gray Man, podle stejnojmenného románů Marka Greaneyho z roku 2009. V hlavních rolích se objeví Ryan Gosling a Chris Evans. Část děje se odehrává v Praze.

Film se může pochlubit nejen hvězdným obsazením, ale také tím, že ho režíruje skvělé režisérské duo Anthony a Joe Russoovi, kteří se pyšní například prací na filmech Avengers: Infinity War a Endgame, Captain America: Návrat prvního Avengera nebo Captain America: Občanská válka.

Scénář k filmu The Gray Man napsal Joe Russo podle stejnojmenného románu z knižní série Marka Greaneyho z roku 2009 a podíleli se na něm také Christopher Markus a Stephen McFeely. Mělo by jít o zatím nejdražší filmový projekt Netflixu.

Akční thriller nabídne smrtící souboj mezi dvěma zabijáky. Bývalého agenta CIA Courta Gentryho (Ryana Goslinga), nyní nájemného zabijáka, který pracuje pro náročnou klientelu, pronásleduje po celém světě současný agent CIA Lloyd Hansen (Chris Evans).

Film se natáčel z velké části také v České republice. V traileru, který Netflix konečně zveřejnil, můžeme vidět, jak při akčních honičkách a střílečkách hlavní postavy doslova devastují Prahu!

Dále si ve filmu zahráli například Anna de Armas (Na nože) nebo Regé-Jean Page (Bridgertonovi).

Celosvětová premiéra bude 22. července na Netflixu.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.