The Haunting – Záhadné sídlo Bly: Hororový seriál, který stihnete za jeden víkend

Foto: Netflix

Chcete se trochu bát? Máme pro vás tip na hororový seriál, který stihnete zkouknout za víkend. Netflix v říjnu 2020 vydal pokračování hororové série The Haunting, tentokrát o záhadném sídle Bly. Pokud máte rádi strašidelné příběhy, rozhodně si ho nenechte uniknout.

Když v noci zavřete oči, možná se vám bude po zhlédnutí seriálu The Haunting – Záhadné sídlo Bly (The Haunting of Bly Manor) zdát o mrtvých, kteří tento dům hrůzy dlouhé roky obývali. Když je totiž někdo mrtvý, neznamená to, že tu není! Nejde však jen o děsivou hororovou sérii, ale také o milostné příběhy všech duchů, kteří panství Bly obývají.

Mladá Američanka prchající od své tragické minulosti se ocitla na anglickém panství Bly, kde se má starat o dvě osiřelé děti. Brzy však v domě i jeho okolí začne pozorovat zvláštní jevy i chování některých spoluobyvatel. Největší nebezpečí číhá v jezeře.
 
Přestože Záhadné sídlo Bly sice není tak dobré, jako předešlá série The Haunting – Dům na kopci (The Haunting of Hill House), jde o skvělý strašidelný příběh.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.