Keanu Reeves a Netflix společně zfilmují komiks BRZRKR

Tom Blackout
Filmy
Foto: BOOM! Studios

Netflix získal práva na BRZRKR, komiks od BOOM! Studios vytvořený Keanu Reevesem. Podle předlohy vznikne film, který bude doprovázen anime seriálem. Reeves se má chopit produkce filmu a také v něm hrát. Anime sérii pak propůjčí svůj hlas.

S nápadem na vznik komiksu BRZRKR přišel sám Reevese. Následně spojil síly se spisovatelem z New York Times Mattem Kindtem, ilustrátorem z Marvelu Ronem Garneyem a dalšími lidmi z oboru. Jejich dílo se začalo prodávat v březnu tohoto roku a prodalo se už přes 615 000 kopií.

Příběh vypráví o téměř nesmrtelném válečníkovi a polobohovi Berzerkerovi, který je prokletý a celý svůj život je nucen k násilí. Celá staletí bloudí po světě, když konečně vidí šanci na spásu. Začne pracovat pro americkou vládu, která ho nasazuje do svých nejnebezpečnějších a nejbrutálnějších akcí, jež by běžný smrtelník nepřežil. Odměnou mu má být to, po čem touží nejvíce. Měl by se dozvědět pravdu o své násilné existenci a zjistit, jak ji nadobro ukončit.

Netflix zatím o svých plánech s touto značkou neprozradil mnoho detailů. Jisté je jen to, že nás nejdříve čeká akční film s Keanu Reevesem v hlavní roli. Na datum premiéry si však ještě budeme muset počkat. Dále by měl následovat anime seriál, který rozpracuje další elementy příběhu. Postavě, která v komiksech vypadá stejně jako Reeves, propůjčí herec kromě vizáže i svůj hlas.

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.