Nová škola čar a kouzel: Bude jeden z nejočekávanějších filmů roku konkurovat Harry Potterovi?

Foto: Netflix

Škola dobra a zla (The School for Good and Evil) je snad nejočekávanějším filmem film od streamovacího giganta Netflix, na který se letos můžeme těšit. Netflix konečně vydal ukázku.

Vítejte ve Škole dobra a zla, kde začínají všechny báječné pohádky…

Netflix nám konečně umožnil nahlédnout do prvního teaseru pro Školu dobra a zla. Fantasy film je již nějakou dobu diskutovaným tématem. Jeho předlohou je celosvětově úspěšná knižní série Somana Chainaniho.

Foto: Helen Sloan/Netflix © 2022

Filmová adaptace se soustředí na nejlepší kamarádky Sophie a Agathu, které se společně vydávají na cestu do Školy dobra a zla,  kde se mladí hrdinové i zloduši učí, jak zachovat rovnováhu mezi dobrem a zlem. Tam je rozřadí buď na jednu nebo na druhou stranu, takže se z nich stávají kladné nebo záporné pohádkové postavy. Na straně dobra se připojí například k absolventkám jako jsou Popelka a Sněhurka.

Sophie a Agatha se dostanou každá na jednu stranu. Jedna skončí ve Škole dobra a druhá ve Škole zla. Jejich přátelství čeká těžká zkouška, když se jejich osudy obrátí, a dívky budou postupně zjišťovat, kdo doopravdy jsou.

Ve filmu září Charlize Theron, Kerry Washington, Sophia Anne Caruso a Sofia Wylie. Film režíruje Paul Feige.

Zdroje: Netflix, Wahrs

Diskuze
Pokud chcete přispět do diskuze, musíte se přihlásit.